Komputery i Multimedia

Po kliknięciu w zdjęcie, zostaną Państwo przeniesieni do strony z logo zawierającej cenę i formularz zamówienia logo.

Kup logo elektronika, technologie.

Ten dział przeznaczony jest dla wzorów logo z branży komputerowej, multimedialnej, IT, aplikacji i wielu innych. Znajdziesz tu wiele logotypów, również tych 3d. Logo modern. Podoba Ci się powyższy projekt? Chciałbyś/abyś by stało się częścią Twojej firmy? Kup logo firmy z przeniesieniem praw autorskich. Wszystkie projekty znajdujące się na tej stronie są przygotowane w oparciu o grafikę wektorową. Co to dla Ciebie oznacza? Możesz dowolnie skalować projekt, umieszczać na małych powierzchniach jak i wielkich banerach. Możesz dowolnie edytować pliki, dostosowując do różnych metod znakowania. Takie możliwości da Ci jedynie logo w grafice wektorowej.
Wypełnij formularz w logo, które chciałbyś/łbyś kupić wraz z wytycznymi do poprawki tj. inną kolorystyką oraz oczywiście z własną nazwą jaką chciałbyś/abyś umieścić oraz danych mi do faktury i umowy o przeniesienie praw autorskich. To wszystko załatwisz online.
Dlaczego warto zamówić logo prze tą stronę? Logo jest profesjonalnie przygotowane w oparciu o grafikę wektorową, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że logotyp spełnia wszelkie ważne wymogi. Kupując gotowe logo z generatora lub firm oferujących jedynie logo w plikach jpg. czy png. narażasz się na kolejne koszty np. jeśli będziesz chciał/a umieścić logo na metalowym długopisie, agencja będzie wymagała logo w grafice wektorowej. Jeśli nie będziesz posiadał/a np. formatu cdr. ai., wówczas wykonawca zaproponuje Cię dokonanie obrysu za dodatkową opłatą. Dodatkowo logo zakupione z generatora niesie za sobą niebezpieczeństwo, że Twoja konkurencja będzie miała takie samo logo . W obu przypadkach – zakupu z generatora czy od firm proponujących tanie logotypy otrzymasz logo, które sprzedadzą również innej firmie a nie o to chodzi w identyfikacji firmy. Tu masz gwarancje, że logo będzie należeć tylko do Ciebie.
Kupując logotyp z projektów będących na tej stronie otrzymasz pliki grafiki wektorowej – cdr. i pdf. oraz pliki grafiki rastrowej jpg. png – jeśli potrzebujesz innych formatów, proszę o informację w wiadomości.

Nie znalazłeś/aś interesującego Cię logo? Zapraszam do kontaktu