Gadżety reklamowe*W odpowiedzi na zamówienie otrzymają Państwo maila z prośbą o przesłanie materiałów. Następnie otrzymają Państwo projekt graficzny do akceptacji. Realizacja po zapłacie i akceptacji wizualizacji.

ZAMÓWIENIE GADŻETÓW REKLAMOWYCH

*Poniżej zamówienie krówek lub kubków z nadrukiem lub wskazanie innych gadżetów jakie Państwa interesują.KRÓWKI REKLAMOWE:

*Krówka reklamowa z nadrukiem gratis. Papier etykietowy z nadrukiem w pełnym kolorze w rozmiarze netto 76 x 76 mm. Minimalne zamówienie 5 kg (ok. 350 sztuk). W 1 kilogramie mieści się około 70 krówek. Krówki mleczne. Obowiązujące progi:
od 5 kg - 27,00 zł netto/kg
od 10 kg - 25,00 zł netto/kg
od 15 kg - 24,00 zł netto/kg
od 25 kg - 23,00 zł netto/kg
od 50 kg - 21,90 zł netto/kg

ZAMAWIANA ILOŚĆ

KUBKI REKLAMOWE:

*Kubki reklamowe z nadrukiem gratis. Kubek z nadrukiem sublimacyjnym w pełnym kolorze Obowiązująca cena 6,90 zł netto/szt

ZAMAWIANA ILOŚĆ

WSKAZANIE INNYCH GADŻETÓW

DANE ZAMAWIAJĄCEGO:

DANE DO FAKTURY:

*Osoby prywatne proszę o wypełnienie pól z pominięciem numeru NIP, firmy proszę o wypełnienie wszystkich danych.

NAZWA FIRMY LUB IMIĘ I NAZWISKO
ULICA I NUMER:
KOD POCZTOWY:
MIASTO:
NUMER NIP:
OSOBA KONTAKTOWA IMIĘ I NAZWISKO:
TELEFON:
EMAIL:Akceptuję powyższe koszty*
Podana cena jest kwotą netto – należy doliczyć 23% VAT.
Nabywca wyraża zgodę na otrzymanie faktury w wersji elektronicznej (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 20.12.2012 r.)
Tak, proszę o wystawienie faktury proforma*

Warunki zamówienia *
W ramach projektu wykonywane jest do 3 propozycji oraz 3 darmowe poprawki. Do projektów wszelkie materiały dostarczane są przez klienta, w tym zdjęcia. Klient odpowiada za jakość materiałów dostarczonych do projektu. Istnieje możliwość dokupienia w imieniu klienta odpowiednich zdjęć do projektu. Po akceptacji projektu, reklamacje związane z błędami merytorycznymi, nie będą rozpatrywane.
Akceptuję*[recaptcha size:compact]